Dofinansowanie z Urzędu Pracy mogą otrzymać osoby, które mają status osoby bezrobotnej. W celu ubiegania się o dofinansowanie musisz zgłosić się do swojego UP i zapytać urzędnika o wymagania wobec beneficjenta (Ciebie) i firmy szkoleniowej. Możesz ubiegać się o bony szkoleniowe bądź dofinansowanie . Niektóre UP finansują w całości kosztu kursu.

Kiedy złożysz wszystkie podstawowe dokumenty, Urząd Pracy sam się z nami skontaktuje w celu dopełnienia reszty formalności.

Poniżej podajemy kilka przydatnych linków

Czego uczymy?

TWORZENIE STRON WWW

SZKOLENIA DTP

SZKOLENIA OFFICE

SZKOLENIA PROGRAMISTYCZNE

Dlaczego warto wybrać Akademię WWW?

  • Nasze szkolenia mają charakter kompleksowy, dają odpowiednie kwantum wiedzy, by nasz słuchacz mógł samodzielnie podjąć się nowych zadań. Maximum praktyki minimum teorii – to nasza główna zasada oparta na Amerykańskiej metodzie quick start.
  • Wszystkie szkolenia, oprócz podstaw obsługi komputera i podstaw MS Office, możemy prowadzić online. Słuchacz nie musi przyjeżdżać do Warszawy, czy innego punktu zbornego by być aktywnym uczestnikiem kursu w czasie rzeczywistym i pozostając w kontakcie z trenerem. Wystarczy, że dysponuje komputerem i dobrym łączem internetowym.
  • Szkolimy od piętnastu lat, dysponujemy sprawdzoną kadrą trenerską. Współpracowaliśmy z wieloma Urzędami Pracy w całej Polsce.