Szkoła WWW

Junior Backend Javascript Developer

Promocje

Tryb Szkolenia
Grupowy
Binarny
Indywidualny
Czas trwania
62 godziny
54 godziny
46 godzin
Cena netto
1899zł
2 499zł
2 999 zł


 

 Opis szkolenia

Java Script stał się popularnym językiem programowania dzięki powszechnej implementacji w przeglądarkach internetowych. Jego współczesne zastosowania daleko jednak wykraczają poza ten obszar. Obejmują nie tylko aplikacje klienckie ale też zastosowania bazodanowe które z powodzeniem mogą zastąpić klasyczny duet PHP - MySQL. Dzięki nowemu podejściu do tego języka , coraz częściej wykorzystywany jest do projektowania nowoczesnych aplikacji natywnych dla różnych systemów operacyjnych i urządzeń.

 

Cel i efekt szkolenia

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do tworzenia „zaplecza” serwisu internetowego  sprawnie współpracującego z serwerem w oparciu o Java Script.

Ramowy Program Szkolenia

 • HTML5/CSS3/SASS 12 godzin
  repetytorium HTML5/CSS3, wprowadzenie do SASS 
 • JavaScript 12 godzin
  przeznaczony do tworzenia aplikacji sieciocentrycznych np. nowoczesnych, konfigurowalnych  aplikacji klienckich. Java Script jest bezpłatny i bardzo łatwy w implementacji, ponieważ jest zintegrowany z HTML
 • Node.js 12 godzin
  framework (platforma) oparty o język JavaScript i wykorzystujący silnik JavaScript V8 przeglądarki Google Chrome. Służy do tworzenia aplikacji internetowych typu I / O, takich jak strony streamingowe wideo, aplikacje jednostronicowe (SPA) i inne aplikacje internetowe. Node.js to narzędzie typu "open source", całkowicie darmowe i używane przez tysiące programistów na całym świecie
 • MongoDB 12 godzin
  to baza dokumentów typu "open-source" i wiodąca baza danych NoSQL. MongoDB jest napisany w języku C ++. MongoDB stosuje się do tworzenia i implementacj wysoce skalowalnych i  wydajnych baz danych.
 • AngularJS 12 godzin
  to bardzo skuteczny framework oparty o JavaScript. Jest stosowany w projektach aplikacji jednostronicowych: Single Page Application (SPA). Rozszerza HTML DOM o dodatkowe atrybuty i czyni je bardziej "czułym" na działania użytkownika. AngularJS jest frameworkiem typu "open source", darmowym i sprawdzonym w użyciu.
 • Warsztaty 6 godzin
  tworzenie przykładowej aplikacji

 Typy i rodzaje szkoleń

A: grupowe,indywidualne;
B: stacjonarne,  online;
C: ogólnodostępne, zamknięte;
D: standardowe, szyte na miarę.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym swobodne posługiwanie się myszą i klawiaturą oraz podstawowa znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego. Znajomość podstaw HTML5 i CSS3 (Sugerujemy uczestnictwo w szkoleniu Junior Front End Developer).

Certyfikaty

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują zaświadczenie ukończenia kursu wg wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej (CERTYFIKAT AKADEMII WWW).

Tryb Szkolenia
Grupowy
Binarny
Indywidualny
Czas trwania
62 godziny
54 godziny
46 godzin
Cena netto
1899zł
2 499zł
2 999 zł

Wiadomość została wysłana

Akceptuje regulamin